NIEZAWODNA PIELĘGNACJA

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

Eleganckie, luksusowe i śmiałe zapachy Philip Men stworzone z myślą o gentlemanach, oferują zmysłową przyjemność, energię i wolność dla mężczyzn z klasą. Linia do pielęgnacji skóry Philip for Men jest w całości dedykowana nowoczesnym i aktywnym mężczyznom XXI w. 

Nowe formuły zostały wzbogacone o czyste składniki aktywne, pozyskiwane dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologicznie szwajcarskich metod. 

W oparciu o wyjątkową moc ALG ŚNIEŻNYCH linia ta oferuje natychmiastowe i widoczne rezultaty w postaci doskonale perfekcyjnego wyglądu. 

Lina Philip for Men jest w 100% wolna od parabenów i hypoalergiczna — co jest najwyższym standardem bezpieczeństwa dla skóry wrażliwej.

EFEKTY

Po raz pierwszy koncepcja dietetyczna znalazła zastosowanie w formułach kosmetycznych, aby aktywować ścieżki długowieczności w komórkach skóry. 

Naprawa DNA i detoksyfikacja komórek skóry są najważniejszymi elementami nowej pielęgnacji skóry dla mężczyzn od Zepter. 

Algi śnieżne zapewniają korzyści dietetyczne dla skóry bez potrzeby wprowadzania reżimu niskokalorycznego. Ekstrakt z alg śnieżnych aktywuje czynnik długowieczności w komórkach skóry (gen białka Klotho), odmładzając skórę na poziomie komórkowym i wzmacniając komórkowe mechanizmy obronne poprzez stymulowanie mimetyczne ograniczenie kaloryczności.

SKŁADNIKI

Unikatowe ekstremofilne algi śnieżne ze szwajcarskich gór są znane ze swoich zdolności do trwania w temperaturach poniżej 0°C oraz w trudnych środowiskach lodowców i powyżej linii wiecznego śniegu, gdzie większość innej roślinności ogranicza swój metabolizm lub po prostu nie jest w stanie przetrwać.

Ekstrakt z alg śnieżnych aktywuje czynnik długowieczności w komórkach skóry (gen białka Klotho) i wzmacnia mechanizmy obrony komórkowej poprzez stymulację ograniczenia kaloryczności, bez potrzeby wprowadzania reżimu niskokalorycznego i dlatego jest uważany za pionierski składnik zapobiegający starzeniu. ALGI ŚNIEŻNE są przetwarzane z wykorzystaniem najnowszych metod biotechnologicznych i kapsułkowane w LIPOSOMACH.

Naukowcy firmy Zepter potwierdzili w algach śnieżnych obecność skutecznej fitosubstancji, która naśladuje rezultaty ograniczenia kalorycznego, a tym samym jest w stanie wydłużyć żywotność komórek skóry.

Ograniczenie kaloryczne, które jest specjalnym reżimem dietetycznym, zostało potwierdzone w wielu eksperymentach, jako poprawiające stan zdrowia i wydłużające życie, a tym samym jest uważane za pionierską strategię w zapobieganiu starzeniu. Ograniczenie kaloryczne jest udowodnionym mechanizmem wydłużającym życie organizmów.